Máte otázku? Napíšte nám
Zákaznické centrum je Vám k dispozícii od pondelka do piatku 8:30-17:00

Keď softvér, tak s overeným pôvodom

Hľadáte do svojho počítača softvér čiže programové vybavenie? Potrebujete účtovný program pomáhajúce vám s faktúrami či daňami alebo hľadáte schopný antivír, ktorý ochráni váš počítač pred všetkými hrozbami, ktoré ho môžu napadnúť? V súčasnej dobe je trh plný najrôznejších programov a aj naša ponuka je veľmi pestrá a rozmanitá . Ako užívateľ si však pri výbere vhodného softvéru musíte dať pozor na to, odkiaľ softvér pochádza , respektíve aký je jeho pôvod. Často môžete naraziť na poskytovateľa pochybných licencií, ktoré nefungujú. Dané kúpa by ste tak mohli ľutovať.

Nespáľte sa sa pri kúpe softvéru

Ako už bolo spomenuté, dnešný trh je plný softvéru, respektíve najrôznejších programov, ktoré môžete do počítača inštalovať. Lenže je zároveň pravdou, že okrem férových a oficiálnych distribútorov sa nájde i rada tých, ktorí na predaji softvéru chcú len zarobiť. A práve od týchto predajcov sa najčastejšie kupuje softvér s pochybnou licenciou, ktorý mnohokrát ani nefunguje.

Dnes nie je prekvapením, keď narazíte na preprodávané licencie. Pre používateľov sú atraktívne, pretože sú väčšinou lacnejšie ako iné. Sú však často na hrane legálnosti, respektíve môžu byť dokonca aj nelegálne a následne sa zistí, že aj nefunkčne.

Sme oficiálny distribútori najväčších výrobcov

Nespáľte sa pri kúpe vhodného softvéru pre váš počítač. Vyberajte iba z ponuky oficiálnych distribútorov, ku ktorým sa hrdo radíme. V našej ponuke nájdete len softvér, ktorý pochádza z oficiálnej distribúcie a od najväčších výrobcov, ako je Microsoft, Adobe , Eset alebo Avast či ďalšie. U nás sa vám nemôže stať, /antivirove-programy/že by ste nakúpili pochybnú licenciu, ktorá by nakoniec nefungovala.

Overený pôvod = vaša spokojnosť

Účtovné, antivírusové ani iné programy nie sú za babku, preto nevyhadzujte peniaze u neoficiálnych či podozrivých predajcov softvérov. V našej ponuke nájdete kvalitné programy za tie najlepšie ceny, ktoré fungujú. Sľubujeme overený pôvod, za to dáme ruku do ohňa!

Hore