Produkt Počet kusů Cena s DPH

Alcohol 120% Lifetime

Popis skupiny: Program so zvláštnym názvom dokáže emulovať až 31 virtuálnych CD a DVD mechanik súčasne. Takto emulované média, ktoré sú v skutočnosti uložené na pevnom disku, sú podstatne rýchlejšie(výrobcovia uvadzajú rýchlosť 200x).

Alcohhol 52% a 120% umožňujú ako vytváranie obrazov tak ich čítanie. Uživateľské rozmedzie je veľmi príjemné a vďaka češčine takmer pre všetkých intuitívne.
Obraz vytvoríte veľmi jednoducho. Kliknete na ikonu: ? Vytvoríte image súbor? a zvolíte mechaniku, z ktorej sa má čítať. Ak už máte obraz hotový, stači si vytvoriť virtuálnu mechaniku a pripojiť k nej daný obraz. Ten pripojite jednoducho: dvojklikom.

Alkohol 120% oproti verzii 52%umožňuje naviac skopírovať CD alebo vypáliť obraz.
Pre vypaľovanie Alkohol 120% podporuje CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW.

Súčasťou programu sú i funkcie pre "obchádzanie" ochran médii proti kopírovaniu: emulácia chybných sektorov(funkcie, obchádzajúce ochranné technológie SafeDisc a SafeDisc2), emulácia opravy subkanálovych údajov(funkcie, obchádzajúce ochranné technológie Secu-Rom) a emulácia Laserlock(funkcie, obchádzajúce ochranné technológie Laserlock). Tieto funkcie sú dostupné tiež pri vytvárani obrazu CD

Hlavný rozdiel teda medzi Alcoholom 52% a 120% spočíva samozrejme v schopnostiach jednotlivých verzií programu. Zatiaľ čo Alkohol 52% je možné používať "len" na emuláciu CD/DVD, tak Alcohol 120% slúži i na vytváranie záložnej kópie chranených či nechranených CD/DVD.

Pre aktiváciu produktu je nutné byť pripojený k internetu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.