Produkt Počet kusů Cena s DPH

Registry Mechanic 2012 - obnova licence na další rok

Popis skupiny: Používate operačný systém Windows? A viete, že i po odinštalovani programu si operačný systém ponecha veľa knižníc v podobe registrov. Tieto registre jednak zaberajú miesto na Vašom disku, ktorý môžte využiť oveľa efektívnejšie, a často i prinášaju veľa problémov a chyb.

S programom Registry Mechanic môžete bezpečne "upratovať" a "opravovať" problémy v registroch pomocou jednoduchého kliknutia na Vašej myši. Pravidelným čistením a opravovaním Vašeho registra bude Váš systém nielen stabilnejší, ale bude tiež pomáhať k rýchlejšiemu behu Windows.

Registry Mechanic používa výkonny detekčný algoritmus k rýchlej identite chýb a neplatných odkazov vo Windows registre.
Pomocou niekoľkých krokov Vám Registry Mechanic umožní prezerať celý Váš register a poskytne Vám zoznam najdených registrových chýb. Potom sa môžete rozhodnúť či chyby budete čistiť jednotlivo(každú položku zvlášť), alebo ich necháte automaticky opraviť všetky. Pred opravením registra si môžte jednoducho vytvoriť zálohu pre prípadnu nutnú obnovu.

Registry Mechanic nielen opravuje problémy, ktoré môžu nastať so systémovym registrom OS Windows, ale tiež dokáže robiť jeho pravidelnú údržbu a optimalizáciu. Poradí si napríklad s neplatnými odkazmi či inak porušenou integritou registra a kontroluje i celý systém na neplatné linky. Používanie je úplne intuitívne a zvládne ho i uživateľ začiatočník.

Nákupem získáte obnovu licence až na 3pc na další rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.