Produkt Počet kusů Cena s DPH

Norton Internet Security 2007 CZ Bonus - Zoner Photo Studio 8

  • Norton Internet Security 2007 CZ   Bonus - Zoner Photo Studio 8    Produkt již není v prodeji
    Zkuste prosím vyhledat podobný produkt.

Aplikácia Norton Internet Security 2007 s vylepšenou technológiou a zvýšeným výkonom je osvedčené a dôveryhodné riešenie, ktoré dáva zákazníkom pokročilú ochranu pred vírmi, spywarom, trojskými koňmi, červami a ďalšími hrozbami. Sada chráni tiež pred najnovším nebezpečenstvom online pomocou novej dômyselnej ochrany pred phishingem, rozšírenej brány firewall a ochrany pred zraniteľnými miestami v softwaru.

Norton Internet Security 2007 využíva novú vyvinutú bezpečnostnú technológiu, ktorá poskytuje teraz užívateľom proaktívnu ochranu dokonca ešte skôr, než je nový červ alebo vírus vytvorený a začne sa šíriť. Ochranné funkcie aplikácie Norton AntiVirus sú udržované v aktuálnom stave pomocou každodenne dodávaných aktualizácií ochrany. 

Norton Internet Security 2007 bola navyše rozšírená o schopnosť nájsť typy vírusov, ktoré sa pomocou vírusových nástrojov skrývajú pred bezpečnostným softwarom. Táto technológia, zisťuje maskované hrozby na všetkých úrovniach systému, vrátane aplikácií, užívateľského režimu a jadra. 

Norton Internet Security 2007 má tiež rozšírené funkcie preverovania, ktoré zaisťujú zistenie a odstránenie vysoko rizikového spywaru už pred inštaláciou. 

Vysoký pokrok výkonu vykázala aplikácia Norton AntoVírus 2007 zlepšením výkonu v porovnaní s produktmi z minulého roku. Zlepšenie sa prejavilo v oblasti využitia pamäte, doby spustenia, rýchlosti preverovania, rýchlosti spustenia užívateľského rozhrania a sťahovania prostredníctvom protokolu HTTP. 

Sada Norton Internet Security 2007 obsahuje všetky aplikácie Norton AntiVírus 2007 a rozširuje jej ocenené nástroje pre zisťovanie, blokovanie a odstraňovanie hrozieb o novátorskú technológiu zabezpečenia transakcie, ktorá chráni spotrebiteľa pred najnovšími útokmi online. Nová funkcia ochrany pred phishingem chráni užívateľa pred scudzovaním identity online. Pomocou zoznamov známych phishingových webov a pokročilé heuristické technológie pomáha chrániť užívateľa pred návštevou podvodných webových stránok. Táto dômyselná technológia zisťovania podvodných aktivít poskytuje užívateľom okamžitú ochranu pred známymi a neznámymi phishingovými webmi. Užívatelia sú preto chránení dokonca i v prípade, že sú prvými návštevníkmi podvodného webu. 

Rozšírená brána firewall v sade Norton Internet Security 2007 sa automaticky konfiguruje tak, aby povolila pripojenie neškodných aplikácií, ale blokovala spyware, víry, červy, crimeware a hackery a znemožnila im scudzovanie citlivých informácií z počítača užívateľa. Výsledkom je inteligentná brána firewall, ktorá poskytuje oveľa účinnejšie zabezpečenie a nevyžaduje od užívateľov zložité rozhodovanie v otázkach zabezpečenia.

Pre zákazníkov, ktorí zakúpia sadu Norton Internet Security 2007, bude k dispozícii voliteľná doplnková sada s ochranou pred nevyžiadanou poštou a rodičovským zámkom. 

Norton Internet Security 2007 je navrhnutý pre užívateľov operačných systémov Windows XP Home/XP Pro a oprávňujú k získaniu bezplatné aktualizácie pre kompatibilitu so systémom Windows Vista. 

Nákupom programu Norton Internet Security 2007 CZ získate bonusový software Zoner PhotoStudio 8 Classic, ktorý je vhodným programom predovšetkým pre správu digitálnych fotografií.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.